O nas

 • mgr Lucyna Łazarewicz
  mgr Lucyna Łazarewicz Właścicielka Gabinetu, Kosmetolog, linergistka

  W życiu i w pracy kieruję się dewizą „Wymagajcie od siebie, choćby inni nie wymagali”.

  Na każdym kroku staram się poszerzać swoją wiedzę z zakresu kosmetologii, linergistyki oraz dietetyki. Pozwala mi to rozwijać skrzydła i sięgać wyżej, a co za tym idzie wprowadzać coraz więcej innowacyjnych zabiegów. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie i tego samego wymagam od moich pracowników. Razem tworzymy zgrany zespół, co przekłada się na zdrową i miłą atmosferę. W moim Gabinecie zajmuję się wykonywaniem zabiegów pielęgnacyjnych twarzy, ciała, dłoni, stóp oraz wykonywaniem zabiegów z zakresu kosmetologii estetycznej m.in. karboksyterapia, makijaż permanentny brwi, mezoterapia mikroigłowa, przedłużanie zagęszczanie rzęs.

 • Joanna Pniewska
  Joanna Pniewska Kosmetolog

  Jestem Kosmetologiem z wieloletnim doświadczeniem. Z Gabinetem Zdrowia i Urody CLIVIA współpracuję od roku. Zajmuje się wykonywaniem zabiegów z użyciem nowoczesnej technologii – lasera diodowego do trwałej depilacji laserowej i fotoodmładzania oraz dermatologicznego lasera z żółtym światłem. Wykonuję zabiegi takie jak: fotoodmładzanie, trwałe usuwanie owłosienia za pomocą lasera MedioStar NEXT firmy Asclepion, usuwanie naczyniaków, włókniaków, zamykanie popękanych naczynek na Twarzy oraz ciele, usuwanie rumienia przy pomocy lasera Quatro Star Yellow.

  W celu sprawdzenia dostępności terminów na terapię które proponuję proszę o kontakt z Gabinetem lub sprawdzenia dostępnych terminów za pomocą rejestracji on line: https://lavito.pl/clivia-gabinet-urody

Skontaktuj się z nami!

Możesz wysłać nam wiadomość, a my odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Not readable? Change text.